Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

Učinkovita večer hrvatskih košarkaša u NBA – Bogdanović ubacio 20 koševa u porazu Indiane

Sinoć je odigrano devet NBA utakmica u kojima je sudjelovalo četvero naših reprezentativaca

Objavljeno 23.10.2018
Marko Leskovar

Naš ponajbolji predstavnik u NBA svijetu, Bojan Bogdanović, sinoć je imao vrlo dobru šutersku večer sa učinkom od 20 poena uz šut 8/12 i pritom imao pet skokova, no to nije pomoglo njegovoj ekipi Indiana Pacersima koji su upisali novi poraz na gostovanju kod Minnesote sa rezultatom 101:91.

Mario Hezonja imao je također vrlo dobar nastup za svoje New York Knickse te je za 30 minuta provedenih na parketu ubacio 18 koševa, 4 skoka i 3 asistencije uz šut 8/16, no Milwaukee Bucksi su bili ipak jedan zalogaj previše, predvođeni sjajnim Giannisom Antetekounmpom, rezultat je završio 124:113 u korist “jelena”.

Dragan Bender i Ivica Zubac sa vrlo limitiranim minutama sudjelovali su u porazima svojih momčadi. Bender je odigrao 2 minute sa učinkom od jednim skokom u porazu njegovih Phoenix Sunsa od Golden State Warriorsa 123-103, dok je naš mladi centar Ivica Zubac sa jednom ukradenom loptom i jednom blokadom u četiri minute pridonio tijesnom (i trećem uzastopnom) porazu Lakersa od San Antonio Spursa rezultatom 143:142.

Tagovi: bender, Bogdanović, hezona, nba, zubac,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?