Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

Hrvatski kup: Lokomotiva i Inter prvi četvrtfinalisti

Nogometaši Lokomotive i Intera prvi su osigurali četvrtfinale Hrvatskog kupa. Lokomotiva je slavila kod trećeligaša Zadra s 3-1, dok je Inter u Zaprešiću pobijedio pulsku Istru 1961 s 2-1.

Objavljeno 30.10.2018
Marko Leskovar

Nogometaši Lokomotive i Intera prvi su osigurali četvrtfinale Hrvatskog kupa. Lokomotiva je slavila kod trećeligaša Zadra s 3:1, dok je Inter u Zaprešiću pobijedio pulsku Istru 1961 s 2:1.

Lokomotiva je gostovala u Zadru, a domaćin je poveo golom Blaževića već u 2. minuti. No, zagrebački sastav uspio je preokrenuti i golovima Uzunija (22), Krstanovića (45) i Datkovića (55) doći do plasmana u četvrtinale.

U Zaprešiću je u jedinome međusobnom okršaju prvoligaša u osmini finala Inter bio bolji s 2:1 od Puljana.

Tagovi: Inter, kup, lokomotiva,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?