Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

Kup: Real bez Modrića slavio 3-0, a Kalinić asistirao u remiju Atlética

Modrić je ostao na klupi za pričuve Reala, a pogotke su postigli Sergio Ramos, Lucas Vázquez i Vinicius Júnior

Objavljeno 10.01.2019
Lucija Tokić

Najbolji svjetski nogometaš Luka Modrić mogao se odmarati u prvom susretu osmine finala Kupa kralja u kojem je njegov Real Madrid na stadionu Santiago Bernabeu svladao Leganes sa 3-0.

Modrić je ostao na klupi za pričuve Reala, a pogotke su postigli Sergio Ramos (44-pen), Lucas Vázquez (68) i Vinicius Júnior (77).

Atlético Madrid je u gostima kod Girone odigrao 1-1, a strijelac vodećeg pogotka bio je Antoine Griezmann u 9. minuti na asistenciju Nikole Kalinića, koji je igrao do 72. minute za Atlético. Nogometaši Girone su poravnali na 1-1 golom Anthonyja Lozana u 34. minuti.

Duje Čop je za Valladolid odigrao cijeli susret u gostima kod Getafea, a domaćini su slavili sa 1-0 pogotkom Angela Rodrigueza (90+2).

Uzvratne utakmice su na rasporedu 15., 16. i 17. siječnja.