NBA: Boston preokrenuo utakmicu u Oklahoma Cityju

Domaća momčad i dalje bez pobjede u četiri dosadašnje utakmice sezone

Objavljeno 26.10.2018
Marko Leskovar

Boston je bio na pragu trećeg poraza u posljednje četiri utakmice, ali je u završnih 4:24 minute nadigrao Oklahoma City Thunder sa 16-1 te na kraju slavio sa 101-95, što je domaću momčad ostavilo i dalje bez pobjede u četiri nastupa u novoj sezoni.

Oklahoma je na poluvremenu vodila sa 16 koševa razlike, no tada se probudio Jayson Tatum te naravno Kyrie Irving koji je u posljednoj četvrtini polaganjem, uz tricu Marcusa Morrisa odveo Boston do pobjede. Jayson Tatum je sa 24 koša bio najbolji strijelac Bostona, ali veliki doprinos i poticaj Celticsima s klupe dao je Marcus Morris koji je ubacio 21 koš uz 10 skokova. Al Horford je postigao 19 koševa uz devet skokova. Paul George je sa 22 koša bio najbolji strijelac Oklahome, ali je šutirao 7/22. Russell Westbrook je ubacio 13 poena šutirajući 5/20, a tome je dodao 15 skokova i osam asistencija.

LeBron James i Los Angeles Lakersi ostvarili su prvu domaću pobjedu te drugu zaredom, svladavši do sinoć neporaženi Denver sa 121-114. Iako konačan rezultat to ne pokazuje, gostujuća momčad je imala priliku za pobjedu u Staples Centeru, gdje su pet minuta prije kraja vodili 108-104.

Tagovi: boston, košarka, lebron, nba,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?