NFL: Velika pobjeda Seahawksa protiv Packersa

Packersima je ovo bila peta utakmica na gostovanju i peti poraz zaredom.

Objavljeno 16.11.2018
Marko Leskovar

U sinoćnjem “Thursday Night Football-u” NFL lige imali smo prilike vidjeti okršaj Seahawksa i Packersa. Seattle Seahawksi su počeli nešto sporije ovu utakmicu, ali su se uspjeli na vrijeme probuditi i na kraju pobijediti Green Bay Packerse u jako važnoj utakmici rezultatom 27:24.

Russell Wilson imao je 225 yardi i njegov 15 yardi TD za Eda Dicksona pet minuta prije kraja donio je vodstvo i na kraju pobjedu Seahawksima. Ove dvije momčadi borile su se za wild-card mjesto. Seattle sada ima omjer 5-5 i prekinuli su niz od dva poraza zaredom.

Seahawksi nisu izgubili tri utakmice zaredom od sredine 2011. i napokon su uspjeli završiti s pobjedom utakmicu koja je bila rezultatski blizu. Prije toga su izgubili dvije utakmice zaredom protiv Chargersa i Ramsa na jedan TD razlike. Seattle ima omjer 1-8 u posljednjih devet utakmica kada se odlučuje na samo jedan TD razlike.

Aaron Rodgers je imao vrhunsko prvo poluvrijeme. Ukupno je imao 332 yarda i dva TD-a, ali samo jedan drive u drugom poluvremenu u kojem su postigli poene. Rodgers je griješio na trećem pokušaju, Packersi su izgledali nekreativno i nisu imali podršku trčanjem u ovoj utakmici. Seahawksi su imali loptu 4:20 prije kraja i nisu je vraćali Packersima. Uspješno su išli prema naprijed.

Chris Carson je imao fumble u prvoj akciji utakmice, ali je završio utakmicu s 83 yarda i TD. Ukuppno su Seahawkswi imali 35 pokušaja trčanjem za 173 yarda i jedan TD. Packersi su imali samo 48 yardi trčanjem. Packersima je ovo bila peta utakmica na gostovanju i peti poraz zaredom.

Tagovi: nfl, packersi, seahawks,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?