Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

SEHA: Nexe slavio kod Meškova

Nexe je drugi sa 21 bodom, koliko ima i vodeći PPD Zagreb, koji u utorak gostuje kod slovačkog Tatrana.

Objavljeno 27.11.2018
Marko Leskovar

Rukometaši našićkog Nexea u susretu 9. kola regionalne SEHA lige u utorak su na gostovanju kod bjeloruskog Meškova slavili sa 30-25 (14-13).

Igrači Nexea loše su ušli u utakmicu i nakon šest minuta gubili su 0-4. No, stvari su brzo sjele na mjesto i Nexe je uhvatio prilključak, a na odmor je otišao sa minimalnom prednošću (14-13). U nastavku Nexe je brzo došao do značajne prednosti, u 37. minuti vodio je 18-13. Do kraja susreta igrači Meškova niti jednom se nisu uspjeli približiti na manje od četiri gola zaostatka i Nexe je upisao sedmu pobjedu u SEHA ligi.

Kod Nexea najbolji su bili Tomi Vozab sa devet i Halil Jaganjac sa sedam golova, a ekipu Meškova predvodili su Artsiom Kulak, Darko Đukić i Petar Đorđić sa po četiri pogotka.

Tagovi: nexe, rukomet, seha,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?