Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

Španjolska: Real Madrid. – Real Sociedad. 0-2

Ranije u nedjelju su u derbiju kola Sevilla i Atletico igrali 1-1 (1-1). Domaće je u vodstvo doveo Ben Yedder (37), a poravnao je Griezmann (45). Nikola Kalinić ostao je na klupi Atletica.

Objavljeno 07.01.2019
Marko Leskovar

Nogometaši madridskog Reala u susretu su 18. kola španjolskog prvenstva još jednom kiksali izgubivši na svom stadionu od Real Sociedada sa 0-2 (0-1).

Pogotke za goste iz San Sebastiana postigli su Willian Jose (3-11m) i Ruben Pardo (83), a domaći su utakmicu završili sa 10 igrača jer je u 61. minuti isključen Lucas Vazquez.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za madridski sastav koji je ostao peti sa 30 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone, koja od 20.45 sati gostuje kod Getafea, dok je Real Sociedad skočio na 11. mjesto sa 22 boda.

Drugi Atletico sada ima 35, a treća Sevilla 33 boda.

Tagovi: atletico, Barcelona, real madrid, sevilla,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?