Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

Kovačić odigrao 90 minuta u pobjedi Chelseaja

Uz Chelsea, u srijedu su se u četvrtfinale Liga kupa plasirali Arsenal i Tottenham

Objavljeno 01.11.2018
Marko Leskovar

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta za Chelsea koji je u osmini finala engleskog Liga kupa na svom Stamford Bridgeu svladao drugoligaša Derby County sa 3-2 (2-2). – prenosi Zagreb Danas.

Momčad Maurizija Sarrija teže nego očekivano je pobijedila ratobornu momčad koju vodi legenda Chelsea, Frank Lampard. Sa nekoliko prvotimaca na klupi koji su dobili odmor, Chelsea je svejedno poslao na teren snažnu momčad u kojoj se nalazio i naš Mateo Kovačić.

Svi golovi na utakmici su postignuti u prvom poluvremenu, Chelsea je dva puta dolazio u vodstvo autogolovima igrača Derbyja koje su postigli Tomori (5-ag) i Keogh (21-ag), no gosti su uspijevali poravnati preko Marriotta (9) i Waghorna (27), no na pogodak Fabregasa (41) nisu imali odgovor.

Tagovi: chelsea, kovačić, mateo,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?