Nacionalni portal logo za ljude sa stavom, portal sa stavom!

Sport

NBA: Bojan Bogdanović asistirao ključnom loptom u pobjedi Indiane

Bogdanović je na terenu proveo 27 minuta i to mu je bila jedina asistencija u utakmici koju je završio s osam koševa (šut za dva 1-4, trica 2-3) i dva skoka.

Objavljeno 03.11.2018
Marko Leskovar

Košarkaši Indiana Pacersa ostvarili su šestu pobjedu u svom devetom ovosezonskom susretu u NBA ligi svladavši u dramatičnoj završnici domaće Chicago Bullse sa 107-105, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je asistent za, pokazat će se, pobjednički ubačaj Darrena Collisona 17.8 sekundi prije kraja.

U posljednjih pola minute ušlo se s rezultatom 105-105, a napad su imali Pacersi. Njihov najbolji igrač Victor Oladipo dodao je loptu Bogdanoviću koji se nalazio na šest metara od koša, a kada su prema njemu krenula dva igrača Bullsa naš je igrač proslijedio loptu u kut igrališta do Collisona koji je pogodio za vodstvo 107-105.

Bullsi su u svom posljednjem napadu imali čak tri pokušaja za poravnanje ili preokret, ali prvo je LaVine promašio za dva, pa je Holiday promašio tricu da bi na kraju Turner blokirao očajnički pokušaj Blakeneya s istekom vremena.

Pacerse je do pobjede predvodio Oladipo sa 25 ubačaja i 14 skokova, Miles Turner je dodao 18 poena i čak šest blokada, dok su Antonio Blakeney sa 22 i Zach LaVine sa 20 pogodaka predvodili Bullse.

Tagovi: Bogdanović, nba, pacersi,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?