NBA: Bullsi prekinuli niz poraza, Oklahoma opet bez Westbrooka

Solidne večeri naših predstavnika u NBA ligi

Objavljeno 06.11.2018
Marko Leskovar

U sinoćnjim utakmicama NBA lige, New York Knicksi našeg Marija Hezonje su poraženi nakon dva produžetka, sa 116-115 su ih pobijedili gostujući Chicago Bullsi, dok su poraz upisali i Indiana Pacersi i to od Houston Rocketsa.

Hezonja je u porazu svoje momčadi odigrao 35 minuta i zabio 15 koševa (šut iz igre 6/18, trice 1/5) i upisao šest skokova, dvije asistencije i po jednu ukradenu loptu i jedan blok.
Antonio Blakeney je zabio 17 koševa, a Jabari Parker 15 za Bullse. Kod Knicksa najbolji je bio Enes Kanter sa 23 koša i čak 24 skoka.

Bullse je predvodio Zach LaVine s 41 košem, što mu je najbolji učinak u karijeri i slobodnim bacanjem 0.2 sekunde prije kraja drugog produžetka. Bullsi su ovom pobjedom prekinuli niz od četiri poraza, a Knicksima je ovo treći poraz u četiri utakmice.

Bogdanovićevi Pacersi su poraženi kod kuće, sa 98-94 su ih pobijedili Houston Rocketsi. James Harden je zabio 28 koševa za Houston i u odlučujućem je trenutku blokirao Victora Oladipa čime je osigurao treću uzastopnu pobjedu svojoj momčadi.

Oladipo je zabio osam koševa u nizu, ali ga je Harden blokirao 28.8 sekundi prije kraja kod vodstva Rocketsa 93-90. Harden je nakon toga zapečatio pobjedu sa dva slobodna 5.4 sekundi prije kraja. Oladipo je bio najbolji strijelac Indiane sa 28 koševa, Domantas Sabonis je dodao 17, a Bogdanović je u 30 minuta zabio 11 koševa (šut iz igre 2/6, trice 1/4) i upisao četiri skoka, dvije asistencije i dvije ukradene lopte.

Tagovi: Bogdanović, hezonja, nba,

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?